Finanční účetní/mzdová účetní - možnost i na part time

RSM TACOMA a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v Bratislavě vypisujeme v současné době výběrové řízení na pozici Finanční účetní/mzdová účetní.

Náplň práce:

FINANČNÍ ÚČETNICTVÍ
- Komplexní zastřešení účetnictví
- Kontrola zpracované měsíční účetní závěrky klienta
- Zpracování klientem požadovaných reportů
- Spolupráce na auditu účetních závěrek s účetním týmem
- Pravidelná prezentace výsledků
- Pravidelná komunikace s přímým nadřízeným – vedoucím účetního celku

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ
- Kompletní zpracování mezd
- Personální poradenství
- Komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, správa soc. zabezpečení, FÚ)
- Roční zúčtování daně z příjmu
- Komunikace s klientem
- Sestavování reportů dle požadavků klienta
- Příprava statistických výkazů
- Zodpovědnost za správnost mzdového účetnictví

Požadovaný profil:

- Středoškolské či vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru
- Min. 2 roky praxe v oblasti vedení kompletního účetnictví či mzdového účetnictví
- Výborná znalost podvojného účetnictví, odpovídající znalost daňových zákonů
- Pozitivní a tvůrčí přístup k účetním systémům a IT obecně
- Velmi dobrá znalost slovenských účetních standardů
- Analytický způsob myšlení, komunikativnost, časová flexibilita, samostatnost a zodpovědnost
- Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- Příjemné prostředí poradenské společnosti poskytující komplexní poradenství svým klientům
- Možnost profesního i kariérního růstu
- Zaměstnanecké výhody (pravidelná odborná školení zaměstnanců, finanční příspěvek na výuku cizího jazyka, sportovní aktivity, firemní team-buildingové akce aj.)
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Nástup možný ihned
- Práce na plný či zkrácený pracovní úvazek

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1860142  Dátum zverejnenia: 8.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.