Technik merania - odpočty energií

RS technology s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude najmä:
Vo vzťahu k určeným meradlám, meračom tepla a vodomerom na meranie spotreby vody potrebnej na prípravu TÚV a doplňovania vody do systému, umiestnených v jednotlivých zdrojoch tepla a OST, KOST ako aj meračov tepla umiestnených v odberných zariadeniach jednotlivých odberateľov tepla:
- Viesť o nich predpísanú dokumentáciu a objednávať ich úradné overovanie v predpísaných termínoch
- Zodpovedať za ich správnu funkciu
- Objednávať ich opravy a výmenu
- Zodpovedať za technické prepočty
Z údajov nameraných meračmi vyhodnocovať na zdrojoch, OST, KOST:
- Množstvo vyrobeného tepla
- Množstvo dodaného tepla
- Množstvo tepla spotrebovaného na prípravu TÚV
- Množstvo tepla dodaného na OST, s prerozdelením na TÚV, ÚK a prípravu TÚV
- Množstvo SV potrebného na prípravu TÚV
- Množstvo tepla dodaného na vykurovanie pre jednotlivé odberné miesta
- Mernú spotrebu tepla na ÚK a TÚV
- Hospodárnosť výroby, hospodárnosť distribúcie
Prenos a vyhodnotenie údajov z meračov tepla
Na základe vyhodnotenia údajov z meraní spracováva podklady na fakturáciu dodávok tepla na ÚK a TÚV
Priebežne vykonáva archiváciu parametrov dodávok tepla na vykurovanie
Kontrola regulačných armatúr
Evidencia spotreby TÚV za predch.rok u jednotlivých odberateľov tepla
Nahlášky spotreby TÚV po objektoch za rok do 31.1. nasl.roka
Otváranie nového roka v aktuálnom SW /výroba tepla/ – nahlášky na zálohy TÚV, nahlásených plôch, percentuálnych pomerov pre rozpočítanie spotreby na odberných miestach.
Opravy a zabezpečenie bezporuchového chodu diaľkového odpočtu meračov tepla a vodomerov – výmena batérií, nastavenie sim – kariet a programovanie gsm modulov, výmena gsm modulov, antén, programovanie kalorimetrov pre odpočet prídavných zariadení /vodomery/

Kvartálne odmeny
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Vernostný zamestnanecký program, 13. plat
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Firemné akcie, teambuildingy

kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky pracovnej pozície

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Prax na pozícii/v oblasti

Energetika, správa domov,

Počet rokov praxe

1

- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
- Technické zručnosti
- Tímový hráč

Moderná technologická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovania a modernizácie tepelných hospodárstiev, a to hlavne s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Našou vlajkovou loďou je dodávka a montáž inovatívnych kontajnerových kotolní či kotolní na biomasu, zaoberáme sa aj výstavbou a rekonštrukciami, komplexnou revitalizáciou, údržbou i správou bytových domov a pod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4762706  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac