Obchodný manager

RS - com, s.r.o.

Miesto práce
Beňadická 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia nových klientov, starostlivosť o existujúcich klientov, aktívna prezentácia produktov spoločnosti, aktívna telefonická, písomná ako aj osobná komunikácia
s existujúcimi ako aj potenciálnymi klientmi

Platové ohodnotenie v priamej úmere s pracovným výkonom a nasadením

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis zaslať formou: e-mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod/služby

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť osobnej, priamej prezentácie produktov u obchodných partnerov na profesionálnej úrovni
- komunikačná schopnosť - písomná, telefonická na profesionálnej úrovni
- znalosť písania obchodných listov a vypracovávania individuálnych obchodných ponúk
- schopnosť maximálneho pracovného nasadenia
- vysoko kladný vzťah k obchodnej činnosti - aktívny predaj produktu spoločnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- schopnosť obchodného myslenia a rozvíjania obchodného prípadu
- vysoký stupeň lojálnosti voči spoločnosti
- zodpovednosť a samostatnosť
- logické myslenie

Spoločnosť RS - com, s.r.o. pracuje v oblasti obchodu a služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3088395  Dátum zverejnenia: 31.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou