Recepčný/á v hosteli

RR Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3,8 - 4 EUR/hod.+príplatky za víkendy, nočné služby a sviatky, + bonusový balíček, ktorý hodinovú mzdu navyšuje o 0,50 -0,80 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny/a? Nemáš problém s angličtinou? Rád cestuješ a v Bratislave sa nestratíš? Si kamarátsky/a a rád/a spoznávaš nových ľudí?
Hľadáš flexibilnú, dynamickú a nejednotvárnu prácu v mladom kolektíve? Tak toto je presne niečo PRE TEBA!
Tvoja pracovná náplň: ubytovávanie/odubytovávanie hostí, aktívna komunikácia v anglickom jazyku, pomoc a poskytovanie informácií hosťom, práca s rezervačným systémom.
Ide o dlhodobú brigádu.

- mladý kolektív,
- možnosť zlepšenia sa v cudzom jazyku,
- dynamická a nejednotvárna práca,
- možnosť cestovania s výhodami.

Ak ťa táto ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, pošli nám prosím životopis na adresu [email protected] alebo zavolaj na číslo: 0907 70 40 20. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- veľmi dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
- samostatnosť, flexibilita, asertivita
- ochota pracovať aj v noci a cez víkendy,
- anglický jazyk na pokročilej úrovni, iné jazyky výhodou,
- hlavne však optimizmus a chuť pomôcť nám pri vytváraní príjemného miesta pre cestovateľov

Hostel Blues poskytuje príjemné a dostupné ubytovanie cestovateľom v centre Bratislavy. Naším cieľom je spokojný hosť a dobrý pracovný kolektív.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2571578  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,8 EUR/hod.