Administrátor

Miesto práce
RTVS, Mlynská dolina, Karlova Ves
1 300 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska hľadá do svojho tímu Mediálnych systémov a Informačných technológií novú posilu technickej podpory s príjemným vystupovaním a praktickými znalosťami v oblasti IT.

NÁPLŇ PRÁCE:
• zabezpečenie IT podpory pre užívateľov,
• riešenie hardvérových a softvérových požiadaviek, inštalácie, aktualizácie a údržba aplikačných rozhraní na platforme Windows (znalosť MacOS, prípadne Linux je výhodou),
• úzka spolupráca s tímom špecialistov pri riešení užívateľských požiadaviek a pri implementácii rozvojových projektov,
• aktívny monitoring prevádzkovaných zariadení a služieb, vedenie prevádzkovej dokumentácie.

• práca v poprednej mediálnej inštitúcii
• práca s modernými IT a mediálnymi zariadeniami
• možnosť vstupovať a participovať na rozvojových aktivitách
• kontinuálne zvyšovanie kvalifikácie vo forme školení
• jazykové vzdelávanie na pracovisku
• parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• zľavy u vybraných partnerov
• istota a stabilita
• iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pokročilé znalosti v oblasti správy koncových pracovných staníc, operačných systémov Microsoft Windows 8/10/11 (znalosť macOS je výhodou), MS Office ako aj nadstavbových služieb (Active Directory a pod.),
• základné znalosti sietí (TCP/IP, DHCP, DNS) ako aj znalosť protokolov (FTP, CIFS, SMB) certifikácie Cisco výhodou,
• prehľad alebo prípadné skúsenosti v technológiách mediálneho IT sú veľkou výhodou (znalosti špecifikácií video/audio súborov, formáty, kontainery, strih audia/videa a pod.),
• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, pozícia vhodná aj pre absolventa,
• anglický jazyk – mierne pokročilý,
• ochota pracovať v tíme,
• ochota pracovať v striedavej pohotovostnej službe (on call) a v zmenovej službe (aj víkendy a sviatky) je výhodou,
• schopnosť sústrediť sa na detaily, dodržiavať pracovné postupy s použitím logického myslenia,
• schopnosť identifikovať a následne riešiť prevádzkové problémy, prípadne navrhovať procesné zlepšenia,
• záujem o IT techniku alebo Mediálnu (televíznu a rozhlasovú) techniku,
• slušné vystupovanie, tímový hráč, aktívny prístup k práci,
• záujem o osobný rast.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4816439  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac