Elektromechanik - údržbár (NN, VN)

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a manuálne zručného elektroúdržbára, ktorý má chuť pracovať.

• vykonáva údržbu a opravy NN a VN zariadení v objektoch RTVS
• zabezpečuje monitoring trafostaníc
• vykonáva pravidelné kontroly a obhliadky
• v prípade havárie, alebo vo výnimočných prípadoch je povinný sa dostaviť na pracovisko

Na pracovnom mieste sa aplikuje nerovnomerne-rozvrhnutý týždenný pracovný čas, pričom sa pracuje na 12-hodinové smeny.

• jazykové vzdelávanie na pracovisku
• parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• masérske služby, cvičenie jogy
• zľavy u vybraných partnerov
• istota a stabilita
• iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

Odborné znalosti:
• PODMIENKA: platné oprávnenie podľa Vyhlášky 508/2009 Z.z. min. § 22
• minimálne 2 roky skúseností v danej oblasti (výroba, údržba)
• skúsenosť so záložnými zdrojmi (UPS) veľkou výhodou
• podmienkou je schopnosť čítať a rozumieť technickej dokumentácii
• schopnosť pracovať s PC, keďže vyžadujeme monitoring zariadení
• manuálne zručnosti

Osobnostné predpoklady:
• dôslednosť, flexibilita
• ochota pomáhať a tímový duch
• schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy a navrhovať riešenia, kreativita

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3089231  Dátum zverejnenia: 19.2.2018