Vedúci tímu: personalistika a mzdy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie tímu, príprava metodík a komunikácií, poskytovanie poradenstva manažérom a zamestnancom spoločnosti v oblasti personalistiky a miezd.

Zodpovednosť a zabezpečovanie komplexnej personálnej a mzdovej agendy:
• realizácia prijímania, zmien a skončení pracovného pomeru zamestnanca – príprava pracovnoprávnych dokumentov, komunikácia so zamestnancami a poradenstvo zamestnancom a manažérom
• zabezpečovanie plnenia oznamovacej povinnosti vo vzťahu k Sociálnej poisťovni, zdravotným poisťovniam, doplnkovým dôchodkovým poisťovniam,
• riešenie záležitostí súvisiacich s pracovným pomerom, napr. s porušením pracovnej disciplíny
• poradenstvo k evidencii pracovného času, tvorba pracovných kalendárov v rôznych režimoch rozvrhnutia pracovného času,
• administrácia podkladov pre výpočet miezd a zúčtovanie miezd, daní, odvodov, realizácia zrážok a exekúcií,
• spracovanie a odosielanie odvodov a výkazníctva do Sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní, doplnkových poisťovní a na daňové úrady,
• odosielanie miezd na osobné účty zamestnancov
• ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb
• vystavovania potvrdení, tvorba a evidenciu mzdových listov, výplatných pások

Výhodou je ovládanie personalistiky a miezd v Helios Green, prax v mediálnej alebo výrobnej spoločnosti.

• Jazykové a odborné vzdelávanie
• Istota a stabilita zamestnávateľa
• Zaujímavé pracovné prostredie
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• nevyhnutná podmienka zaradenia do výberového konania je reálna skúsenosť s riadením tímu v tejto oblasti a niekoľko ročná prax na pozíciách personalistka a mzdárka
• výborná znalosť praktickej personalistiky a mzdového účtovníctva
• výborná znalosť legislatívy personalistiky a miezd
• skúsenosti s tvorbou metodiky a interných predpisov a ich komunikácie
• očakávame osobu orientovanú na iniciatívu a prinášanie nápadov na zlepšenie, profesionalitu, spoľahlivosť a orientáciu na cieľ, flexibilitu, výborne komunikujúcu a orientovanú na tímový spoluprácu

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3082880  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou