Asistent strihu

Miesto práce
Rastislavova 13, Košice
Termín nástupu
možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s režisérom, redaktorom, kameramanom a ostatnými členmi realizačného štábu zabezpečovať postprodukčné spracovanie zahŕňajúce:
• strihovú prípravu diela/príspevkov v požadovanej kvalite
• tvorbu kompozície diela s ohľadom na zámery režiséra
• obsluhu všetkých technických zariadení strihového pracoviska

Zároveň vykonávať práce v oblasti správy mediálnych systémov v televíznej zložke Štúdia RTVS Košice:
• administrácia televíznej IT techniky (audio/video)
• technické zabezpečenie kontinuity výroby a vysielania na týchto systémoch
• podpora technického a netechnického personálu

• Jazykové a odborné vzdelávanie
• Istota a stabilita zamestnávateľa
• Zaujímavé pracovné prostredie
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Inzerát je platný počas celého zverejnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrazová/ zvuková skladba

Počítačové znalosti:
• AVID Composer – základná znalosť
• Adobe Premiere PRO – základná znalosť

• nutnosť ovládať Windows 7/8/10
• server 2008/2012 - inštalácia, správa a nastavenie
• základy sieťovania
• znalosť štandardného hardvéru

Odborné znalosti:
• min. 2 roky relevantných pracovných skúseností
• odborné vedomosti z oblasti strihu – obrazová skladba
• výhodou je prax v televízii

Osobnostné predpoklady:
• ochota pracovať nepravidelne (aj počas víkendov a sviatkov)
• záujem o televízne technológie
• snaha učiť sa každý deň
• kreatívne a inovatívne myslenie

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 3066094  Dátum zverejnenia: 29.9.2017