Aplikačný administrátor (IT konzultant junior)

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na odbor IT hľadáme odborne a osobnostne zdatného konzultanta/-tku v oblasti databázových systémov, ktorého úlohou bude:

- zabezpečenie prvej a druhej úrovne podpory pre interných užívateľov IS (osobne, mailom, príp. telefonicky)
- analýza prístupových práv v IS
- zber a analýza špecifických požiadaviek interných užívateľov
- komunikácia s konzultantmi dodávateľa

- po zaškolení u dodávateľa:
- samostatné riešenie špecifických požiadaviek/problémov koncových užívateľov (úpravy v DB, tvorba reportov, selectov a pod.)
- dovývoj aplikácie podľa interných požiadaviek
- školenie užívateľov na obsluhu informačného systému

Pozícia je vhodná aj pre absolventa s preukázateľnými odbornými vedomosťami z oblasti Oracle/ SQL commands.

• jazykové vzdelávanie na pracovisku
• parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• masérske služby, cvičenie jogy
• zľavy u vybraných partnerov
• istota a stabilita
• iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Inzerát je platný počas celého zverejnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hospodárska informatika, resp. iné technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počítačové znalosti:
- MS Windows 7/8/10 (inštalácia, konfigurácia a podpora) – pokročilý
- MS Office (inštalácia, aktualizácia, podpora užívateľom,...) – pokročilý
- Oracle/ SQL commands – pokročilý
- administrácia Oracle/SQL DB – výhodou
- Microsoft .NET Framework – výhodou

Odborné znalosti:
- Oracle/ SQL commands – PODMIENKA
- znalosti databázovej technológie
- schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať s rôznymi typmi ľudí (ekonomika, výroba, kreatíva, atď.)
- schopnosť pochopiť súvislosti medzi rôznymi časťami mediálnej výroby

Osobnostné predpoklady:
- silné analytické myslenie
- nekonfliktná a proaktívna povaha, slušné vystupovanie
- tímový hráč

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2941588  Dátum zverejnenia: 19.7.2017