Grafik - Sekciu spravodajstva, športu a publicistiky

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu RTVS hľadáme grafickú posilu na Sekciu spravodajstva, športu a publicistiky:

Vašou náplňou práce bude:

• tvorba statickej aj animovanej grafiky na základe ad hoc zadaní od redakcie/produkcie
• operatívne plnenie grafických požiadaviek redakcie spravodajstva, publicistiky a športu a produkcie spravodajstva, publicistiky a športu
• navrhovanie a vytváranie grafickej koncepcie jednotlivých relácií v súlade s ich obsahovým zameraním
• navrhovanie grafických riešení jinglov, promo jinglov a ostatných útvaroch vizuálu
• vytváranie printovej inzercie a zalamovanie
• zabezpečovanie spracovania grafických predlôh podľa potreby
• zodpovednosť za výtvarnú a technickú úroveň realizovaného projektu
• zálohovanie práce na dostupných archivačných médiách
• riadenie sa operatívnym plánom dispečingu denného riadenia výroby a produkcie spravodajstva

Čo ponúkame?

• Práca v mediálnom prostredí
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby za zvýhodnených podmienok v budove
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu nám zašlite spolu s Vašim životopisom aj ukážky vašich prác, odkaz na Vaše portfólio.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame?

• zaslanie vlastného portfólio (ukážok), skúsenosť s grafickou prácou min. 1 rok
• výtvarné vnímanie, technické znalosti
• odolnosť voči stresu, flexibilita, dobrá komunikačné schopnosti
• schopnosť rýchlo sa učiť, prijímať nové impulzy
• organizačná zdatnosť - vedieť si správne rozdeliť prácu, priority
• ochota pracovať na nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (ranné a popoludňajšie zmeny, práca i cez víkendy a sviatky - v podľa naplánovaných zmien)

Počítačové znalosti:

• Adobe Photoshop - pokročilý
• Adobe Illustrator - pokročilý
• Adobe After Effects – pokročilý
• 3DS Max, prípadne 4D Cinema, iné 3D/4D – pokročilý (výhoda)
• prax s videom - výhodou

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2927351  Dátum zverejnenia: 8.9.2017