Projektový manažér

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s koordináciou projektov a ich implementáciou? Viete ako funguje mediálne prostredie a výroba programov? Ste flexibilný a podľa potreby k dispozícii v Košiciach, prípadne v Banskej Bystrici? Ponúkame Vám možnosť pracovať na projekte v jedinečnom prostredí jedného z najväčších mediálnych domov na Slovensku.

Vaša náplň práce:

• Implementácia nadizajnovaného projektu – televízneho programu
• Plánovanie, koordinácia, prezentácia, komunikácia a kontrola projektu
• Nastavenie nových procesov programu, ich kontrola a exekúcia
• Koordinácia členov projektového a realizačného tímu
• Change management, (zachytiť a podporiť zmenu) - implementácia rovnakého prístupu do dvoch prostredí
• Dodržiavanie vytýčenej línie definovanej dizajnom projektu
• Podpora riadiaceho manažmentu projektu
• Kontrola a vyhodnocovanie priebehu úspešnosti implementácie
• Miesto výkonu: Košice, Banská Bystrica, on-site, full-time projekt
• Dĺžka projektu: 3-6 mesiacov, s možnosťou predĺženia na iné projekty

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu nám zašlite spolu s Vašim životopis i bližší popis projektov a prípadné odkazy na Vaše portfólio projektov na ktorých ste pracovali.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový manažment, produkcia,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Flexibilita a mobilita - ochota cestovať podľa potreby medzi Banskou Bystricou a Košicami, (on-site projekt na full time)
• Znalosť mediálneho prostredia, procesov, výroby programov - výhodou
• Skúsenosť z obdobnej pozície - výhodou
• Asertivita, empatia - práca s ľuďmi na dennej báze
• Samostatnosť
• Flexibilita, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
• Komunikačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti
• Vodičský preukaz sk. B., vlastný automobil

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2920773  Dátum zverejnenia: 3.2.2017