Stavač scénických dekorácií - stolár

Miesto práce
Rastislavova 13, Košice
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manuálne zručný a fyzicky zdatný? Ste ochotný pracovať nepravidelne?
Do televízneho štúdia v Košiciach hľadáme nové posily, ktorých zodpovednosťou bude remeselná práca pri stavbe scénických dekorácií a spolupráca s výtvarníkmi.

Medzi Vaše zodpovednosti bude patriť:
• Remeselné práce v stolárskej dielni
• Realizácia stavby scénických dekorácií
• Samostatne realizovať odborné práce ako časti a súčasti scénických prvkov, realizovať odborné práce v spolupráci s výtvarníkmi scénických dekorácií
• Účasť na obhliadkach výrobných priestorov za účelom posúdenia rozsahu požadovaných odborných prác

• Jazykové a odborné vzdelávanie
• Istota a stabilita zamestnávateľa
• Zaujímavé pracovné prostredie
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Inzerát je platný počas celého zverejnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

v príslušnom odbore (stolár, scénická stavba a pod.)

Vodičský preukaz

B, C, D

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné znalosti:
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti viazača bremien - výhodou
- platný preukaz na prácu vo výškach - výhodou
- elektrotechnická spôsobilosť (par. 21, príp. 22) - výhodou

Osobnostné predpoklady:
- schopnosť pracovať vo výškach a s bremenami
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať počas víkendov a sviatkov
- samostatnosť, precíznosť pri práci a dochvíľnosť

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorí spĺňajú podmienky na odborné znalosti.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2743803  Dátum zverejnenia: 12.5.2017