Technik TZB (technologické zariadenia budov)

Miesto práce
budova SRO, Mýtna, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou je dohľad nad prácami vykonávanými externým dodávateľom, primárne sa jedná o strojnú časť vzduchotechniky.

Ide o vykonávanie technických, manuálnych a administratívnych činností pre výkon technickej správy majetku a budov:
• zodpovednosť za bezporuchovú dodávku tepelnej energie, vody a plynu do objektov SRo
• funkcia energetika a vodohospodára podľa platnej legislatívy a predpisov SR
• denný dohľad, riadenie a kontrola výkonu práce a plnenia harmonogramu servisných činností, odborných prehliadok a skúšok (v zmysle Vyhlášky 508/2009) externého dodávateľa technickej správy nehnuteľností pre prevádzku údržbu a opravy technologických zariadení a rozvodov (vzduchotechnika, klimatizácia, vykurovanie, MaR a zdravotechnika)
• zabezpečovanie plynulého, bezporuchového a efektívneho chodu strojov a zariadení
• spolupráca na realizácii investičných projektov a pri návrhoch riešení pre odstraňovanie prevádzkových závad
• kontrola vedenia, archivácie predpísanej dokumentácie a príslušných dokladov od dodávateľa, vrátane odstraňovania závad
• zodpovednosť za termínové a vecné plnenie podkladov pre ekonomickú a legislatívnu agendu vo zverenej oblasti

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby, cvičenie jogy
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš životopis prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov a následnej telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB, príp. meracia a regulačná automatizačná technika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Odborné znalosti:
• minimálne 5 rokov skúseností v prevádzke a zručnostiach pre TZB s nepretržitou prevádzkou
• praktické skúsenosti, zručnosti a vedomosti s komplexnou prevádzkou TZ staršieho typu
• schopnosť čítať a rozumieť technickej dokumentácii
• schopnosť orientovať sa v trhových cenách príslušných technológií
• manuálne zručnosti

Osobnostné predpoklady:
• zodpovednosť, flexibilita
• ochota pomáhať a tímový duch
• schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy a navrhovať riešenia, kreativita

Od kandidáta očakávame pracovné nasadenie, samostatnosť a záujem o svoj osobný rozvoj.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2688718  Dátum zverejnenia: 7.10.2016