Referent výberu úhrad

Miesto práce
Benediktiho ulica (budova Slovenského rozhlasu), Bratislava
Termín nástupu
01. 09. 2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozširujúceho sa tímu na Odbore výberu úhrad hľadáme nové posily, ktorých zodpovednosťou v rámci vymáhania pohľadávok bude:

• prijímať a evidovať listové zásielky, telefonické hovory a elektronickú poštu
• poskytovať odborné informácie ohľadom výberu úhrad za služby verejnosti
• riešiť sťažnosti a reklamácie platiteľov – písomná a telefonická komunikácia s platiteľmi úhrady
• posudzovať oprávnenosť žiadostí
• osobná komunikácia s platiteľmi úhrad počas stránkových dní
• spolupráca s ostatnými kolegami v odbore výberu úhrad
• práca s interným informačným systémom
• dodržiavať zákon o úhradách a o ochrane osobných údajov, neposkytovať informácie o platiteľoch ďalším osobám

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Masérske služby, cvičenia jógy za zvýhodnených podmienok
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, gymnázium

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

• prax v zákazníckom/ klientskom centre PODMIENKOU (min. 2 roky)
• bezchybný písomný/ ústny prejav v slovenskom jazyku (gramatika, štylizácia)
• trpezlivosť pri rozhovore (skúsenosti s komunikáciou so sťažujúcimi sa klientmi)
• samostatnosť pri riešení problémov klientov
• zvládanie vysokej pracovnej záťaže
• logické myslenie

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis