Špecialista technickej podpory / IT support - junior

Miesto práce
budova Slovenského rozhlasu, Mýtna 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na odbor IT hľadáme nové posily so skúsenosťou s užívateľskou podporou, ktorých zodpovednosťou bude:

- zabezpečenie prvej a druhej úrovne podpory (cez telefón, email a osobne)
- riešenie problémov u koncových užívateľov, držanie pohotovostí v rámci prevádzky
- inštalácia, konfigurácia a podpora užívateľských staníc, notebookov, tlačiarní a iných okrajových zariadení
- príprava dokumentácie a návodov k infraštruktúre
- analyzovanie problémov s hardvérom a softvérom, podávanie návrhov na riešenie

Pozícia je vhodná aj pre absolventa s preukázateľnými odbornými vedomosťami.

- Jazykové vzdelávanie na pracovisku
- Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
- Masérske služby, cvičenie jógy
- Zľavy u vybraných partnerov
- Istota a stabilita solídneho zamestnávateľa

- Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov a následnej telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Inzerát je platný počas celej doby zverejnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti:
- MS Windows 7/8/10 (inštalácia, konfigurácia a podpora) – pokročilý
- MS Office (inštalácia, aktualizácia, podpora užívateľom,...) – pokročilý
- znalosť Active Directory, DHCP, DNS, MS Exchange a základy siete - výhodou

- skúsenosti s virtualizáciou Hyper-V, VMware - výhodou
- administrácia Windows serverov – výhodou
- skúsenosti s Cisco switchami – výhodou
- skúsenosti s Microsoft SCCM 2012R2 - výhodou

Odborné znalosti:
- relevantná pracovná skúsenosť s užívateľskou podporou
- schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať s rôznymi typmi ľudí
- vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné predpoklady:
- analytické myslenie
- nekonfliktná a proaktívna povaha, slušné vystupovanie
- záujem o nové technológie
- tímový hráč

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2275203  Dátum zverejnenia: 19.7.2017