Analytik pohľadávok

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na právny odbor hľadáme skúseného špecialistu tvorby analýz z oblasti vymáhania pohľadávok, ktorý bude zodpovedať za:

- zber a analýzu dát ohľadne vymáhania koncesií
- spracovanie dát pre prípravu vymáhania pohľadávok – platobné rozkazy, exekúcie, a pod.
- zabezpečenie hromadnej korešpondencie spojenej s vymáhaním koncesií/ úhrad
- spracovanie štatistických údajov (reporty a analýzy) – denná práca s Excelom
- tvorbu analýz, reportov a podkladov v oblasti vymáhania pohľadávok a interpretovanie výsledkov analýz
- prípravu ad-hoc prehľadov/ analýz podľa potrieb kolegov, resp. nadriadených
- tvorbu a implementáciu metodických usmernení vymáhania pohľadávok
- popísanie procesov, tvorba procesných máp, atď.

- Jazykové vzdelávanie na pracovisku
- Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
- Masérske služby, cvičenie jógy
- Zľavy u vybraných partnerov
- Istota a stabilita solídneho zamestnávateľa

- Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš životopis prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára.

Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov a následnej telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Súčasťou výberového konania bude aj písomný test na overenie znalostí z MS Excel na nami požadovanej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborné znalosti:
- aspoň 3 roky skúseností s analýzou dát a vymáhaním pohľadávok
- nutnosť ovládať MS Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, štatistické ukazovatele, zložité funkcie,...)

Osobnostné predpoklady:
- analytické myslenie
- flexibilita, otvorenosť k zmenám
- schopnosť premýšľať v súvislostiach
- dôslednosť, presnosť

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2270853  Dátum zverejnenia: 2.10.2015