Nákupca / zásobovač

Miesto práce
Mýtna 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie skladového hospodárstva (vrátane administratívnych úkonov):
- práca so softvérom pre skladové hospodárstvo,
- operatívne zabezpečovanie príjmu a výdaju materiálu zo skladu,
- sledovanie a analýza vývoja v skladovom hospodárstve z hľadiska potreby a hospodárnosti,
- inventarizácia a optimalizácia skladových zásob.

Zabezpečovanie procesu nákupu:
- kontrola a analýza nákupných cien,
- vyjednávanie s dodávateľmi, hľadanie nových dodávateľov,
- príprava a realizácia obchodných prípadov v súlade s platnou legislatívou a smernicami zamestnávateľa,
- kontrola správnosti vyfakturovaných dodávok s fyzickým stavom z hľadiska kvality a množstva,
- vyhotovovanie zápisov pre začatie reklamačného konania, zabezpečovanie expedície tovaru vrátane sprievodných dokladov.

Zodpovednosť za zásobovací systém:
- účasť na inventarizácii skladových zásob ako hmotne zodpovedná osoba,
- vystavovanie zaraďovacích protokolov a zabezpečenie majetku,
- sledovanie stavu nadbytočných materiálových zásob a navrhovanie riešenia likvidácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti skladového hospodárstva minimálne 2 roky
- technické myslenie so znalosťou procesov pre danú pozíciu
- flexibilita
- zodpovednosť
- ochota pomáhať
- tímová práca
- schopnosť samostatne riešiť problémy a navrhovať riešenia
- bezkonfliktný typ
- vyjednávacie schopnosti
- spoľahlivosť
- bezúhonnosť

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 1913753  Dátum zverejnenia: 30.10.2014