Obchodný zástupca pre región Nové Mesto nad Váhom

ROYALDOM, s.r.o.

428, 91627 Častkovce, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix. 900 Eur (brutto) + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívna komunikácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi i ostatným tímom.
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozvíjanie obchodného potenciálu.
- Návrh, kalkulácia a príprava ponuky pre zákazníkov.
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
- Prezentácia produktov a poradenstvo.
- Plánovanie a reportovanie obchodných aktivít.
- Zodpovednosť za plnenie plánov.
- Dosahovať mesačné a ročné ciele.
- Efektívne umiestňovať predajné zariadenia a materiál na podporu predaja.
- Budovanie vzťahov s klientmi s ohľadom na záujmy firmy a jej stratégiu.

- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie.
- Práca so skúsenými odborníkmi.
- Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
- Kompletné zaškolenie do produktového portfólia.
- Osobný automobil aj na súkromné účely.
- Firemný telefón, Laptop, Tablet.
- Mzda Fix
- Mesačné a ročné odmeny po splnení plánov.
- Systém odmeňovania – provízny.

Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný odbor

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme mladých dynamických a komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.
- Profesionálny a pozitívny prístup, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť.
- Vysoká flexibilita a nasadenie, orientácia na výsledok.
- Obchodné a predajné zručnosti.
- Analýza potrieb klientov a navrhovanie ich riešení.
- Obchodné (praktické ) skúsenosti výhodou.
- Organizovať a plánovať vlastný čas.
- Schopnosť prispôsobiť svoju prácu potrebám spoločnosti.
- Odolný voči stresu.
- Podnikateľská vízia.
- Práca s PC.
- Poznatky v oblasti stavebného priemyslu sú veľkou výhodou.
- Stavebné vzdelanie výhodou.

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3157108  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix. 900 Eur (brutto) + provízie