Obchodný zástupca pre západné Slovensko (okres TT/PN/HC)

ROYALDOM, s.r.o.

428, 91627 Častkovce, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Fix. 900 Eur (brutto) + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívna komunikácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi i ostatným tímom.
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozvíjanie obchodného potenciálu.
- Návrh, kalkulácia a príprava ponuky pre zákazníkov.
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
- Prezentácia produktov a poradenstvo.
- Plánovanie a reportovanie obchodných aktivít.
- Zodpovednosť za plnenie plánov.
- Dosahovať mesačné a ročné ciele.
- Efektívne umiestňovať predajné zariadenia a materiál na podporu predaja.
- Budovanie vzťahov s klientmi s ohľadom na záujmy firmy a jej stratégiu.

- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie.
- Práca so skúsenými odborníkmi.
- Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
- Kompletné zaškolenie do produktového portfólia.
- Osobný automobil aj na súkromné účely.
- Firemný telefón, Laptop, Tablet.
- Mzda Fix
- Mesačné, ročné benefity, po splnení plánov
- Systém odmeňovania – provízny.

Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
POHODA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme mladých dynamických, komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.
- Profesionálny a pozitívny prístup, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť.
- Vysoká flexibilita a nasadenie, orientácia na výsledok.
- Obchodné a predajné zručnosti.
- Analýzy potrieb klientov a navrhovanie ich riešení.
- Obchodné (praktické ) skúsenosti výhodou.
- Organizovať a plánovať vlastný čas.
- Schopnosť prispôsobiť svoju prácu potrebám spoločnosti.
- Odolný voči stresu.
- Podnikateľská vízia.
- Práca s PC.
- Poznatky v oblasti stavebného priemyslu sú veľkou výhodou.
- Stavebne vzdelanie výhodou.

Firma Royladom s.r.o. je jedným z popredných dodávateľov stavebného materiálu na území západného Slovenska.
Predaj tovaru obchodným spoločnostiam, stavebným firmám a staviteľom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

428
91627 Častkovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Divinec
Tel.: 0904763900
E-mail: poslať životopis
ID: 3157108   Dátum zverejnenia: 10.8.2017