Obchodný zástupca - Stavebníctvo - oblasť Dubnica nad Váhom okolie

ROYALDOM, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Ilava, okres Púchov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix - 825 € + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívna komunikácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi i ostatným tímom.
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozvíjanie obchodného potenciálu
- Návrh, kalkulácia a príprava ponuky pre zákazníkov
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Prezentácia produktov a poradenstvo
- Plánovanie a reportovanie obchodných aktivít
- Zodpovednosť za plnenie plánov
- Dosahovať mesačné a ročné ciele
- Efektívne umiestňovať predajné zariadenia a materiál na podporu predaja
- Budovanie vzťahov s klientmi s ohľadom na záujmy firmy a jej stratégiu

- Práca v stabilnej spoločnosť
- Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie
- Práca so skúsenými odborníkmi
- Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- Kompletné zaškolenie do produktového portfólia
- Osobný automobil aj na súkromné účely
- Firemný telefón, Laptop, Tablet
- Plat. Fix.
- Mesačné, ročné benefity, po splnení plánov
- Systém odmeňovania – provízny

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný Odbor

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme mladých dynamických, komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.
- Profesionálny a pozitívny prístup, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť
- Vysoká flexibilita a nasadenie, orientácia na výsledok.
- Obchodné a predajné zručnosti.
- Analýzy potrieb klientov a navrhovanie ich riešení
- Obchodné (praktické ) skúsenosti výhodou,
- Organizovať a plánovať vlastný čas
- Schopnosť prispôsobiť svoju prácu potrebám spoločnosti.
- Odolný voči stresu
- Podnikateľská vízia.
- Práca s PC.
- Poznatky v oblasti stavebného priemyslu sú veľkou výhodou
- Stavebne vzdelanie výhodou.
- Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2893151  Dátum zverejnenia: 15.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix - 825 € + provízie