Asistent/ka riaditeľa

ROYALDOM, s.r.o.

Miesto práce
428, 91627 Častkovce, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
- Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti a jednotlivé oddelenia
- Príprava firemných školení
- Organizovanie pohovorov na nové pracovné pozície
- Tvorba databáz a ekonomických podkladov v programe Pohoda a Excel
- Tvorba reportov pre obchodné oddelenie
- Komunikácia s klientmi spoločnosti
- Evidencia, zakladanie, vyhľadávanie, archivácia dokumentov a zmlúv
- Plnenie operatívnych úloh
- Reprezentatívne vystupovanie a vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj a neustále zvyšovanie kvalifikácie
- Práca so skúsenými odborníkmi
- Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- Firemný telefón a notebook

Informácie o výberovom konaní

- Prosím o zaslanie vašej platovej predstavy.
- Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC na pokročilej úrovni
- zodpovedný prístup k práci
- aktívny vodič
- prax na podobnej pozícií výhodou
- komunikatívne vlastnosti
- reprezentatívne, príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, analytické a logické myslenie
- výborné písomné a ústne vyjadrovanie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť
- flexibilita
- záľuba práce s dátami a údajmi
- odolnosť voči stresu
- prax v programe Pohoda výhodou

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2844301  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore