Manikérka/pedikérka wellness Salon Praha 1

Royal Jasmine Spa

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost z Prahy, zabývající se poskytováním nadstandardních služeb z oblasti wellness, relaxace a masáží hledá do svého týmu novou kolegyni na pozici manikérka/pedikérka.

Termín nástupu ihned (nebo v průběhu srpna 2016).

Požadujeme:

  • praxi min. 1 rok a vzdělání v oboru
  • časovou flexibilitu s ohledem na provozní dobu Salonu
  • důraz na výsledek a spokojenost klienta
  • profesionální vystupování

Nabízíme:

  • 24 000,– Kč základní mzda
  • osobní ohodnocení dle výsledků až 5 000,– /měsíc
  • práce v příjemném prostředí v centru Prahy
  • benefity ve formě služeb zdarma
  • zázemí perspektivní společnosti

Všichni zájemci zašlou životopis prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nás mohou kontaktovat telefonicky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2658730  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.