Royal Dutch Shell je globálna skupina energetických a petrochemických spoločností, ktorá je zastúpená vo viac ako 80 krajinách a oblastiach a zamestnáva viac ako 90 000 ľudí. Naše základné hodnoty Úprimnosť, Otvorenosť a Rešpekt definujú kto sme a ako pracujeme. Royal Dutch Shell vybudoval globálnu sieť Shell Business Operations centier, aby mohol ponúkať prvotriedny servis svojím zákazníkom po celom svete.

Shell Business Operations (SBO) Krakow sa nachádza v centre globálneho obchodu spoločnosti Shell, vytvárajúci základný pilier pre kľúčové obchodné funkcie. Pracovná pozícia SBO-Krakow ponúka možnosť budovania silnej a cieľavedomej kariéry v dynamicky rozvíjajúcom sa prostredí. Práca v jednom zo siedmych Shell Business Operations centier Vám ponúka možnosť spolupráce s ľuďmi po celom svete, možnosť podieľať sa na podpore kľúčových zákazníkov a stakeholderov, ako aj aktívnu účasť na pokročilých finančných operáciách.

Shell je zamestnávateľ podporujúci rovnaké príležitosti pre všetkých zamestnancov, menšiny, ženy, LGBT a jedincov s postihnutím.

Senior Credit Assessment Analyst - Slovak/Czech speaker

Krakov (Poľsko)

Popis pracovnej pozície

  • Zodpovednosť za posúdenie úverového rizika zákazníkov, nastavovanie obchodných podmienok a úverových limitov (do 1.000.000 $)
  • Zodpovednosť za analýzy salda pohľadávok a prehodnocovanie bonity zákazníka
  • Zodpovednosť za lokálnu stratégiu v spolupráci s rôznymi stakeholdermi spoločnosti v súlade so všetkými aspektmi úverového hodnotenia; špeciálne s nestabilnými situáciami, kde je úverové riziko vysoké (globálna kreditná kríza / vysoké ceny ropy)
  • Podpora lokálneho biznisu poskytovaním kľúčových analytických návrhov s cieľom udržiavania vyrovnaného úverového rizika celého portfólia zákazníkov
  • Pravidelné stretnutia s obchodnými zástupcami lokálneho biznisu ohľadom prehodnocovania rizika celého portfólia a príprava finančnej analýzy pre potenciálne vysoko rizikové situácie
Požiadavky

  • Požadované vzdelanie:
    • vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, účtovníctva, ekonómie
  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti finančnej analýzy
  • Jazykové znalosti:
    • Angličtina – C1
    • Slovenčina alebo Čeština – C1
  • Schopnosť diplomaticky vyjednávať a realizovať náročné rozhodnutia v rámci riešenia finančných záležitostí
  • Spolupráca riadiť tímové projekty a motivovať členov tímu k dosiahnutiu stanovených cieľov
  • Riadenie a analýza interných procesov s cieľom dosahovania najefektívnejších výsledkov
  • Skúsenosť s vedením tímu výhodou
Ponúkame vysoké platové ohodnotenie a príspevok na presťahovanie.

Shell is an Equal Opportunity Employer

ID: 2694160  Dátum zverejnenia: 17.8.2016