Obchodný zástupca

Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za distribučné a predajné ciele u zverených zákazníkov
Správa databázy zákazníkov v danom regióne
Pravidelná prezentácia produktov a marketingových aktivít zvereným zákazníkom
Pravidelný merchandising a zlepšovanie vizibility
Zabezpečenie plnenia zmluvných podmienok u zákazníkov
Zodpovednosť za stálych zákazníkov a vyhľadávanie nových príležitostí
Pravidelný reporting realizovaných aktivít
Bydlisko ideálne Bratislava

Motivujúce platové ohodnotenie
Služobný automobil
Mobilný telefón
Úvodné zaškolenie a pravidelný tréning obchodných zručností
Zázemie renomovanej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Royal Canin je medzinárodná spoločnosť, ktorá je kľúčovým hráčom na celosvetovom trhu v oblasti zdravej výživy pre mačky a psy. Royal Canin už viac ako 40 rokov spolupracuje s chovateľmi a veterinárnymi odborníkmi na výživu, aby neustále prehlboval inovácie a zdokonalenia, a aby sme na ich základe mohli vytvárať nové riešenia v oblasti krmív.
V roku 2002 Royal Canin kúpila skupina Mars a spoločnosť sa tak zase o niečo bližšie priblížila k svojej vízii stať sa celosvetovou jednotkou v rámci zdravej výživy.

Momentálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu do obchodného tímu zameraného na predaj veterinárnej rady krmív. Ak máte obchodné skúsenosti, nasadenie a chcete byť pri tom, keď sa naša vízia premení na skutočnosť, neváhajte nás osloviť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1846961  Dátum zverejnenia: 26.8.2014