Čašníčka pre super zákazníkov do Roxoru

Roxor BRGR & BEER - Michal Ščevlík

Miesto práce
Šancová 19, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat je 3,5 EUR/hodina v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s našimi skvelými zákazníkmi
- Príprava nápojov a roznášanie jedál
- Práca s kasou, vybavovanie objednávok
- Práca s peniazmi
- Staranie sa o kolegov
- Šírenie dobrej nálady
- Udržiavanie poriadku a čistoty za barom a na rajóne

- dobrá starostlivosť o zdravie zamestnancov(vitamíny, jedenie za stolmi a nie po stojačky, pochvaly)
- možnosť spolupodielať sa nových nápojoch/jedlách
- príplatky za sviatky a víkendy
- Multisport karta
- pravidelné teambuildingy a večerné pivá s kolegami
- milí zákazníci
- super partia mladých kolegov
- tringelty
- nadštandartné odmeny za kvalitne odvedenú prácu
- šéf je kamoš
- relatívne flexibilná pracovná doba

Nedávno sme sa presťahovali do novej prevádzky, kde máme ideálne podmienky na našu prácu. Máme skvelých zákazníkov, parádne jedlo a super team :)

Je dobré ak máš už nejaké skúsenosti s prácou v gastre, ale nieje to nutnosť. Radi ťa všetko naučíme, ak budeš mať záujem. Stačí chcieť :)

Čaká ťa práca v komornom, ale intenzívne priateľskom a humorne založenom kolektíve mladých ľudí, ktorí sa snažia prispieť k rozvoju poctivého a kvalitného bratislavského gastra.

Budeme sa tešiť na vaše životopisy :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- miluješ dobré jedlo, pivo, alebo kávu
- nebojíš sa nových vecí
- vieš pracovať rýchlo, a keď treba, ešte rýchlejšie
- si poriadkumilovný človek
- zvládneš zdravú dávku stresu
- máš dobrú náladu a si duchom mladý
- si nefajčiar
- vieš tvrdo zamakať

radi ťa u nás privítame!

Jedlu zdar!

Sme mladý tím posadnutý jedlom a našim cielom je pozdvihnúť bratislavskú gastro-scénu. Začali sme skromným menu a výborným pivom, momentálne sme jedna z najlepších reštaurácií v Bratislave.

Pozri si o nás viac na týchto miestach:

Sme pozitívne naladení, tvrdo pracujúci s dobrým tímovým duchom.

Nas FB: https://www.facebook.com/roxorbrgr/?fref=ts

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3027377  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat je 3,5 EUR/hodina v čistom.