Realitný maklér

Rovex Reality s.r.o.

Jesenského 230/7, Malacky, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Prievidza, Trenčín, Nitra, Topoľčany, Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
04.05.2016
Ponúkaný plat (brutto)
nadštandardné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností spojených so sprostredkovaním kúpy a predaja nehnuteľností.

Hľadáme nových spolupracovníkov, najlepšie so skúsenosťami so sprostredkovaním kúpy a predaja nehnuteľností. Uchádzačom ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie, právne zastrešenie, školenia, komplexnú inzerciu na inzertných webových portáloch, monitorovanie inzercie atď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Sme realitná spoločnosť založená v spolupráci s profesionálnymi realitnými maklérmi s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami. Už od roku 2006 sa venujeme práci s nehnuteľnosťami, najprv prevažne priamemu výkupu, ale postupne sme začali aj sprostredkovať predaj nehnuteľností. Stále sa venujeme aj výkupu nehnuteľností a našim maklérom ponúkame výhodnú spoluprácu aj v tejto oblasti. Orientujeme sa prevažne na oblasť Západného a Stredného Slovenska, ale chceme našu pôsobnosť neustále zväčšovať, a preto hľadáme spolupracovníkov, s ktorými budeme ďalej rásť.

Adresa spoločnosti

Rovex Reality s.r.o
Jesenského 230/7
95801 Partizánske
ID: 2546670   Dátum zverejnenia: 28.9.2016