Horizontkář

ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.

Rotava, Slovenská republika, Karlovarský kraj, Okres Sokolov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme výrobcem gumárenských lisů pro pláště nákladních automobilů velkých rozměrů a velkých obrobených svařenců pro široký okruh odběratelů – výrobců těžkých a náročnějších strojů a zařízení. Jsme držiteli certifikace ISO 9001:2008

V tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obráběče na horizontky H130-H200 a portálovou frézku, NC i klasika

Požadujeme:

  • vyučen v oboru, případně SŠ strojírenského zaměření
  • zkušenosti s prací na obdobné pozici s velkými stroji (upínání atd.)
  • znalost systému MEFI, Heidenhain - vítána
  • vysoké pracovní nasazení, ochotu pracovat ve směnném provozu
  • chuť rozvíjet se a vzdělávat

Nabízíme:

  • možnost získání stabilizačního příspěvku
  • mzdové ohodnocení dle výkonu
  • čisté prostředí moderního provozu
  • moderní jídelna v areálu firmy, kantýna
  • možnost zajištění bytu I. kategorie
  • přátelský kolektiv

Bližší informace rádi sdělíme! Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka "odpověď". Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o., dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Kontakt:
Dana Dvořáková, 777 794 143

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 1939998  Dátum zverejnenia: 26.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.