Čašníčka / Čašník

ROSTO STEAK HOUSE - ORLIA 6, KOŠICE (JKS SLOVAKIA, s.r.o.)

Miesto práce
Hlavná 81, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou / podľa osobného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MEDMALINA RESTAURANT
hľadá ambicióznych ľudí s moderným a profesionálnym prístupom k zákazníkovi na pozíciu čašníčka / čašník
Hľadáme ľudí ktorým profesia čašník hovorí viac ako obsluha zákazníka!

- dobrá zárobková možnosť
- práca v reštaurácii s dobrou klientelou
- príležitosť na osobný rozvoj a sebarealizáciu
- zabezpečenie ubytovania pre CP
- perspektíva v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

V prípade záujmu a splnení kritérií na voľnú pracovnú pozíciu nám pošlite aktuálny štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu manager@rosto.sk a taktiež súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti JKS Slovakia s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 438/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst.3, písm. a) cit. zákona je možné kedykoľvek písomne namietať spracúvanie osobných údajov bez súhlasu dotknutej osoby a žiadať ich likvidáciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

- pracovná skúsenosť na danej pozícii
- chuť pracovať
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť!!!!!
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- bezúhonnosť

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá prevádzkovaním reštauračných a cateringových služieb so sídlom v centre Košíc od roku 2004.
Riadime sa heslom že iba profesionálny prístup a kvalitné služby zákazníkom dosiahnu dlhodobý úspech a radosť pri práci v danom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JKS Slovakia s.r.o.
Orlia 6
040 01 Košice
ID: 785069   Dátum zverejnenia: 7.10.2016