Reštaurácia Med Malina hľadá posilu! (Čašník/kuchár/brigádnik na letnú sezónu)

ROSTO STEAK HOUSE - ORLIA 6, KOŠICE (JKS SLOVAKIA, s.r.o.)

Miesto práce
Hlavná 81, Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou / podľa osobného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MED MALINA RESTAURANT hľadá ambicióznych ľudí s moderným a profesionálnym prístupom k zákazníkovi na pozíciu:
- ČAŠNÍK/ ČAŠNÍČKA
- BRIGÁDNIK/ BRIGÁDNIČKA NA LETNÚ SEZÓNU 2017
- KUCHÁR/KUCHÁRKA NA STUDENEJ KUCHYNI
- FRONTMAN

Každá pozícia vyžaduje odlišnú prax a je rozdielne hodnotená.

Budeš nielen súčasťou super tímu, ale budeš aj členom rodiny, získaš kamarátov na život a na smrť, spoznáš nových zaujímavých ľudí!

Ak máš chuť pracovať v úspešnej reštaurácii, variť s radosťou a veselým tímom tak neváhaj a pošli svoje CV na manager@rosto.sk alebo nás kontaktuj telefonicky na 0915871148 a dohodneme osobné stretnutie!

- FLEXIBILNÉ PRACOVNÉ ČASY PRE ZAMESTNANCOV
- PONÚKAME UBYTOVANIE PRE NAŠICH ZAMESTNANCOV V CENTRE MESTA
- dobrá zárobková možnosť
- práca v reštaurácii s dobrou klientelou
- príležitosť na osobný rozvoj a sebarealizáciu
- perspektíva v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- individuálny prístup k zamestnancovi
- mladý a veselý kolektív

V prípade záujmu a splnení kritérií na voľnú pracovnú pozíciu nám pošlite aktuálny štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu manager@rosto.sk a taktiež súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti JKS Slovakia s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 438/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst.3, písm. a) cit. zákona je možné kedykoľvek písomne namietať spracúvanie osobných údajov bez súhlasu dotknutej osoby a žiadať ich likvidáciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovná skúsenosť na danej pozícii
- chuť pracovať
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť!!!!!
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- bezúhonnosť

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá prevádzkovaním reštauračných a cateringových služieb so sídlom v centre Košíc od roku 2004.
Riadime sa heslom že iba profesionálny prístup a kvalitné služby zákazníkom dosiahnu dlhodobý úspech a radosť pri práci v danom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JKS Slovakia s.r.o.
Orlia 6
040 01 Košice
ID: 785069   Dátum zverejnenia: 30.4.2017