Mechanik

ROŠERO - P, s.r.o.

Sadová 14A, 052 01 Sp.Nová Ves, Košický kraj, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 1000 € vrátane prémií a osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– montáž mechanických komponentov autobusov vstupné dvere, nezávislé kúrenie plus rozvody, klimatizácia, prevodovky
vhodné vzdelanie a prax – automechanik

odborný rast, odmeny pri pracovnom jubileu, vlastná jedáleň, príspevky na kultúrne podujatia

Žiadosť a životopis posielajte v slovenskom jazyku poštou alebo e-mailom. Odpovedať budeme uchádzačom , ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do užšieho výberu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia osobných pohovorov so zástupcami našej spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

pracovné nasadenie, manuálna zručnosť, chuť pracovať

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy? Spolčnosť ROŠERO rozširuje svoj kolektív.
Spoločnosť ROŠERO-P, s.r.o. patrí k lídrom na Slovensku i v rámci EU vo výrobe a predaji midibusov , dodáva na európsky trh diaľkové, prímestské i mestské autobusy, vykonáva servisnú činnosť a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Sadová 14A
052 01 Sp.Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Štofková
Tel.: 053/4182400
E-mail: poslať životopis
ID: 2513409   Dátum zverejnenia: 16.8.2017