Mechanik

ROŠERO - P, s.r.o.

Sadová 14A, 052 01 Sp.Nová Ves, Košický kraj, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momontáž mechanických komponentov do autobusov
- montáž a nastavenie dverí a ich tesnení
- montáž klimatizácie
- montáž prevodoviek a kardanových hriadeľov
- montáž hydraulických prvkov
- montáž kúrenia autobusov

odborný rast, odmeny pri pracovnom jubileu, vlastná jedáleň

Žiadosť a životopis posielajte v slovenskom jazyku poštou alebo e-mailom. Odpovedať budeme uchádzačom , ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do užšieho výberu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia osobných pohovorov so zástupcami našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

pracovné nasadenie, manuálna zručnosť, chuť pracovať

Ste ambiciózny/-na a radi by ste rozvíjali svoju kariéru na Slovensku v úspešnej spoločnosti vyrábajúcej midibusy? Spolčnosť ROŠERO rozširuje svoj kolektív.
Spoločnosť ROŠERO-P, s.r.o. patrí k lídrom na Slovensku i v rámci EU vo výrobe a predaji midibusov ,dodáva na európsky trh diaľkové, prímestské i mestské autobusy, vykonáva servisnú činnosť a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Sadová 14A
052 01 Sp.Nová Ves
ID: 2513409   Dátum zverejnenia: 19.5.2017