Recepčná v Rosa Dental Clinic, klinika modernej stomatológie

Rosa Dental Clinic

Miesto práce
Karlova Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rosa Dental Clinic, klinika modernej stomatológie rozširuje svoj tím o novú kolegyňu na pozícii Recepčná.

Hlavná náplň práce recepčnej:

-objednávanie pacientov telefonicky, emailom alebo osobne, komunikácia s zubnými lekármi, asistentami a zubným laboratóriom
-prijímanie telefonických hovorov, odkazov, poskytovanie informácií pacientom o službách kliniky, komunikácia s kuriérskou spoločnosťou,
-príjem pacientov na recepcii, vybavovanie ich požiadaviek, evidencia nových pacientov, aktualizácia už evidovaných pacientov
-práca s počítačom, vybavovanie telefonickej, emailovej komunikácie, práca so sociálnymi médiami, tvorba príspevkov na sociálne siete a rôzne administratívne práce
-práca s informačným a objednávkovým systémom zdravotníckeho zariadenia
-práca s pokladňou (ERP), platobným terminálom, uzávierkami
- príjemné vystupovanie a profesionálna komunikácia s klientami a personálom zdravotníckeho zariadenia

Preferujeme kandidáta so skúsenosťami s prácou na recepcii v zdravotníckom zariadení, avšak nie je to podmienka.
Ponuka je vhodná aj pre uchádzačov so zdravotníckym vzdelaním.

Ponúkame:
- stabilný finančný príjem
- stabilné pracovné prostredie
- profesionálny a priateľský tím kolegov - odborníkov, team buildingy
- zľavy na ošetrenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím, zašlite nám životopis, motivačný list a vyplnený súhlas so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: [email protected] .

Vzhľadom na vyšší počet žiadostí o zamestnanie, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo alebo Ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v zdravotníckom zariadení je výhodou.

-príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
-zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
-zvládanie stresových situácií a schopnosť vybavovať viac požiadaviek naraz
-byť tímovým hráčom
-pro-klientsky prístup
-záujem o ďalší odborný rast
- znalosť anglického, nemeckého jazyka úroveň B2
-prax na recepcii v zdravotníckom zariadení výhodou

Rosa Dental Clinic, prevádzkovateľ Dental Care Dr. Rosa, s.r.o., Nám. Sv. Františka 14, 841 04 Bratislava, je klinika modernej stomatológie, ktorá poskytuje pacientom komplexnú starostlivosť v oblasti implantológie, stomatochirurgie, konzervačnej a protetickej stomatológie. Bližšie informácie nájdete na stránke www.rosadentalclinic.sk .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3225404  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac