Referent MTZ

RoomService Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 1, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:

- Denná kontrola skladov, príjem a prevod materiálu, kontrola spotreby materiálu, vyhodnotenie príjmových a výdajových dokladov súvisiacich s činnosťou skladového hospodárstva
- Spracovanie objednávok a vystavovanie tovarových faktúr
- Podpora pre ostatných členov tímu pri práci a objednávaní
- Priebežná inventúra skladov, pravidelná mesačná inventúra a vypracovávanie potrebných hlásení
- Spolupráca na projektoch, ich materiálovo-technické zabezpečenie
- Výber a hodnotenie dodávateľov, príprava a vedenie výberových konaní na dodávateľa
- Vystavovanie, odosielanie objednávok
- Sledovanie dodacích termínov, operatívne riešenie situácií, optimalizovať skladové zásoby
- Zodpovednosť za nákup materiálu, tovaru a služieb
- Vybavovanie reklamácií
- Starostlivosť o vozový park a s ním spojených činností – Car Control, PHM kontrola, reporty
- Zodpovednosť, evidencia a správa mobilných telefónov
- Správa majetku, inventarizácia

Ponúkame:

- skvelý kolektív, príjemnú atmosféru a rozhodne žiadnu nudu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť RoomService Bratislava s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v administratíve
- samostatný a zodpovedný prístup
- odolnosť voči stresu
- vytrvalosť , trpezlivosť a dobré komunikačné schopnosti
- vodičský preukaz

RoomService je stabilná upratovacia spoločnosť s dlhoročnou klientelou. Naprieč 4 divíziami pre nás aktuálne pracuje viac ako 400 zamestnancov. Upratovacie služby poskytujeme pre stredne veľké a veľké podniky na území celého Slovenska.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (RoomService Bratislava s.r.o.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3107574  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou