Obchodný zástupca pre Stredné a Východné Slovensko

RoomService Bratislava s. r. o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
marec 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodnícke myslenie a baví Ťa práca v priamom kontakte s klientmi?
Hľadáš stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom?
Zamestnaj sa u nás!

Aktuálne hľadáme Obchodného zástupcu, ktorý bude v regióne stredného a východného Slovenska aktívne vyhľadávať nových zákazníkov. Obchodný zástupca si u nás buduje portfólio klientov, ktorých aktívne vyhľadáva, navštevuje, pripravuje cenové ponuky, dojednáva zmluvné podmienky a sprostredkúva informácie medzi firmou a klientom. Činnosti spojené s prácou sú:

• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Telefonické kontaktovanie zákazníkov
• Budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov
• Príprava cenových kalkulácií a ponúk
• Spracovanie zmluvnej dokumentácie
• Príprava podkladov pre realizačné oddelenie
• Starostlivosť o existujúcich klientov, návrh riešení pre klientov
• Pravidelné reportovanie konateľovi spoločnosti
• Prezentácia spoločnosti na trhu čistiacich a upratovacích služieb
• Spolupodieľanie sa na príprave nových produktov a služieb
• Monitorovanie konkurencie a vývoja trhu s riešeniami v oblasti podnikania spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre tých, ktorých baví komunikácia s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast a dobré finančné ohodnotenie. Pozícia je príležitosťou pre uchádzačov bez praxe, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru, ale aj pre ľudí s praxou, ktorí majú chuť predávať.

Pre člena nášho tímu RoomService ponúkame:
jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze
zaujímavý provízny systém
ponúkame zmluvu na dobu neurčitú po zapracovaní sa
notebook, telefón a auto (možnosť využiť aj na súkromné účely)
ľudský prístup a ústretovosť vedenia spoločnosti

Pozícia je vhodná pre motivovaných pracovníkov orientovaných na výsledky! Pozície sú obsadzované hlavne pre ľudí, ktorí majú chuť kariérne rásť a učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme:
Osobnosť s chuťou pracovať a rozvíjať sa
Osobnosť, ktorá sa nebojí skúšať niečo nové
Vytrvalých ľudí, ktorí sa neboja odmietnutia
Človeka s citom pre obchod, matematiku a čísla

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Reprezentatívne vystupovanie, orientácia na zákazníka
Schopnosť ponúknuť a predať
Schopnosť sebamotivácie
Samostatné plnenie pracovných úloh (stanovovanie si cieľov a priorít)
Schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi
Pozitívne naladený tímový hráč s probiznis myslením
Predchádzajúce skúsenosti s predajom NIE SÚ podmienkou, IBA výhodou
Aktívny vodič sk. B podmienkou
znalosť slovenského jazyka na vynikajúcej úrovni
Zmysel pre poriadok

RoomService je stabilná upratovacia spoločnosť s dlhoročnou klientelou. Naprieč 4 divíziami pre nás aktuálne pracuje viac ako 400 zamestnancov. Upratovacie služby poskytujeme pre stredne veľké a veľké podniky na území celého Slovenska.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (RoomService Bratislava s.r.o.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2680616  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000