Obchodný zástupca pre Západné Slovensko

RoomService Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáš rád rutinu a vidíš v sebe potenciál rozvíjať sa vo svete obchodu a vstúpiť do segmentu upratovania?
Máš obchodnícke myslenie a baví Ťa práca v priamom kontakte s klientmi?
Hľadáš stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom?
Ak áno, nakopni svoju kariéru u nás!

Obchodný zástupca si buduje portfólio klientov. Klientov aktívne vyhľadáva, navštevuje, pripravuje cenové ponuky, vyjednáva podmienky spolupráce, sprostredkúva informácie medzi firmou a klientom. Činnosti spojené s prácou sú:
Budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov
Starostlivosť o existujúcich klientov, návrh riešení pre klientov
Pravidelné reportovanie konateľovi spoločnosti
Prezentácia spoločnosti na trhu čistiacich a upratovacích služieb
Spolupodieľanie sa na príprave nových produktov a služieb
Monitorovanie konkurencie a vývoja trhu s riešeniami v oblasti podnikania spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre tých, ktorých baví komunikácia s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast a dobré finančné ohodnotenie. Kandidáti absolvujú školenia, získajú profesionálne vedenie a možnosť profesionálneho rozvoja. Pozícia je príležitosťou pre uchádzačov bez praxe, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru, ale aj pre ľudí s praxou, ktorí majú chuť predávať.

Pre člena nášho tímu RoomService s.r.o. ponúkame:
jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze
zaujímavý provízny systém
ponúkame zmluvu na dobu neurčitú po zapracovaní sa
práca od pondelka do piatku, voľné víkendy
bezplatné školenia komunikačných zručností a psychológie predaja
veľkou výhodou je získanie praxe pre absolventov a možnosť naučiť sa veľa o komunikácií
notebook, telefón a auto (možnosť využiť aj na súkromné účely)
ľudský prístup a ústretovosť vedenia spoločnosti

Pozícia je vhodná pre motivovaných pracovníkov orientovaných na výsledky! Pozície sú obsadzované hlavne pre ľudí, ktorí majú chuť vzdelávať sa, kariérne rásť a učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho friendly tímu hľadáme:
Osobnosť s chuťou pracovať a rozvíjať sa
Osobnosť, ktorá sa nebojí skúšať niečo nové
Vytrvalých ľudí, ktorí sa neboja odmietnutia
Človeka s citom pre obchod, ktorý obohatí náš tím

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Reprezentatívne vystupovanie, orientácia na zákazníka
Schopnosť ponúknuť a predať
Schopnosť sebamotivácie
Samostatné plnenie pracovných úloh (stanovovanie si cieľov a priorít)
Schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi
Pozitívne naladený tímový hráč s probiznis myslením
Predchádzajúce skúsenosti s predajom NIE SÚ podmienkou, IBA výhodou
Aktívny vodič sk. B podmienkou
znalosť slovenského jazyka na vynikajúcej úrovni (bez rečových vád)
Zmysel pre poriadok

RoomService je stabilná upratovacia spoločnosť s dlhoročnou klientelou. Naprieč 4 divíziami pre nás aktuálne pracuje viac ako 85 zamestnancov. Upratovacie služby poskytujeme pre stredne veľké a veľké podniky na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pestovateľská 1
821 04 Bratislava
ID: 2680616   Dátum zverejnenia: 26.9.2016