Objektový manažér / vedúci objektov pre upratovacie služby

RoomService Bratislava s. r. o.

Pestovateľská 1, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti čistiacich a upratovacích služieb, rozširuje svoj tím na pozícii Objektový manažér/Vedúci objektov. Hľadáme nového kolegu s praxou na obdobnej pozícii pre oblasť Bratislava.

ČO OČAKÁVAME OD NÁŠHO NOVÉHO KOLEGU:
• starostlivosť o pridelené objekty - klientov - pravidelné čistiace služby a nárazové
práce
• komunikácia s klientom, zamestnancami a vedením spoločnosti
• dohľad nad výkonom upratovacích služieb v požadovanej kvalite a termínoch
• školenie zamestnancov - techniky čistenia a chémia, BOZP a PO
• kontrola dochádzky zamestnancov, spracovanie podkladov na mzdy
• personálne zabezpečenie objektov - spolupráca s HR
• plnenie úloh v zmysle Obchodnej zmluvy s klientom
• správa existujúcich objektov
• pravidelný monitoring a reporting o kvalite poskytovaných služieb na zverených
objektoch
• kontrola pracovníkov a nimi vykonávanej práce na zverených objektoch
• tvorba a zefektívňovanie procesov spojených s riadením zverených objektov
• hľadanie nových príležitostí a možností na zlepšenie
• zabezpečuje potrebnú chémiu a techniku na objekty
• zodpovednosť za dodržiavanie platnej legislatívy a interných predpisov spoločnosti
• zodpovednosť za hospodárenie s prideleným majetkom

• práca v poprednej slovenskej spoločnosti v oblasti upratovacích služieb
• provízny systém
• služobný mobilný telefón (aj na súkromné účely)
• služobný automobil (aj na súkromné účely)
• motivujúce ohodnotenie s väzbou na výsledok
• teambuildingy

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky, aby nám zasielali svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a do predmetu uviedli názov pracovnej pozície. Poprosím do emailu napísať kraj - miesto výkonu práce o ktorý máte záujem.

Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, bude každý životopis posúdený, či kandidát spĺňa stanovené kritériá - predchádzajúcu prax. Kandidáti, ktorí tieto kritéria nespĺňajú, budú vylúčení z výberového procesu.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• zákaznícka orientácia
• organizačné a riadiace schopnosti
• prax na obdobnej pozícií min. 2 roky PODMIENKOU
• profesionalita, iniciatívnosť a schopnosť zadeliť si
priority
• znalosť chémie, postupov upratovania a starostlivosti
o rôzne povrchy
• silné organizačné zručnosti
• zodpovednosť za výsledky
• silný time-management
• záujem o každodenné cestovanie v rámci
prideleného projektu
• zručnosti v oblasti riadenia personálu
• vyjednávacie schopnosti
• schopnosť pracovať pod stresom
• ochotný pracovať nadčas, v prípade potreby aj počas
víkendov a sviatkov

RoomService je stabilná upratovacia spoločnosť s dlhoročnou klientelou. Naprieč 4 divíziami pre nás aktuálne pracuje viac ako 85 zamestnancov. Upratovacie služby poskytujeme pre stredne veľké a veľké podniky na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pestovateľská 1
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Šotniková
Tel.: +421 948 853 352
E-mail: poslať životopis
ID: 2655404   Dátum zverejnenia: 27.2.2017