Objektový Manažér - upratovacie služby

RoomService Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola kvality vykonávaných prác na zverených objektoch
- Kontrola zamestnancov
- Zaškolenie nových zamestnancov
- Rozbeh a nastavenie pracovných procesov na nových objektoch
- Aktívne vyhľadávanie nových zamestnancov
- Monitoring a zásobovanie skladov
- Monitoring a objednávanie zásob hygienického materiálu
- Zefektívňovanie a rozširovanie portfólia ponúkaných služieb
- Komunikácia s klientom
- Zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Pravidelný reporting vykonaných kontrol
- Pravidelný reporting nákladov na zverených objektoch

- Zaujímavé mzdové ohodnotenie (základný plat + výkonnostný bonus + provízie)
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Práca na TPP

Reagujte len ak ste už pracovali na rovnakej pracovnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky praxe na rovnakej pracovnej pozícii
- Schopnosť pracovať samostatne
- Znalosť čistiacej chémie,strojov a zariadení
- Veľmi dobré organizačné schopnosti
- Výborné komunikačné zručnosti
- Reprezentatívne vystupovanie
- Zodpovednosť pri plnení úloh
- Zmysel pre detail
- Zameranie na spokojnosť zákazníka
- Aktívny vodič
- Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
- Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom

RoomService je stabilná upratovacia spoločnosť s dlhoročnou klientelou. Naprieč 4 divíziami pre nás aktuálne pracuje viac ako 400 zamestnancov. Upratovacie služby poskytujeme pre stredne veľké a veľké podniky na území celého Slovenska.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (RoomService Bratislava s.r.o.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2411054  Dátum zverejnenia: 23.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou