Skladník

GUMOTEX Automotive Myjava, s. r. o.

Miesto práce
Prostredná 1227/9, Trenčiansky kraj, okres Myjava
Termín nástupu
01.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesta na pozícii Skladník
Náplň práce je nasledovná:

- príjem vstupného materiálu, rozpracovanej výroby a hotových výrobkov do skladu,
- správnu manipuláciu pri premiestňovaní a skladovaní hotových výrobkov a materiálu, tak aby nedošlo k ich poškodeniu,
- vedie prehľadnú evidenciu všetkého materiálu uloženého v skladoch na skladových kartách, zaznamenáva príjem, výdaj a zásobu v sklade, a svoju činnosť vykonáva tak, aby bol zabezpečený súhlas medzi skladovou evidenciou a fyzickým stavom zásob,
- vykonáva podľa potreby fyzickú inventúru stavu skladových zásob,
- zabezpečuje expedíciu,
- vytváranie a evidencia dokladov skladového hospodárstva

Dochádzkový bonus 50€/mesiac, preplatenie vstupeniek na kultúrne a športové podujatia v hodnote 36€/rok, ostatné pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť a chuť pracovať.
preukaz vodiča VZV výhodou

Spoločnosť GUMOTEX Automotive Myjava, s.r.o. je zameraná na vstrekovanie termoplastov a montáž pre automobilový priemysel.
Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je výroba technických a estetických výrobkov z plastov a súvisiace montážne a kompletačné práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3138621  Dátum zverejnenia: 21.7.2017