Tavič skloviny

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska 117, Lednické Rovne
Termín nástupu
dohodou
1 050 EUR/mesiacPo zaškolení na pozíciu predpoklad ďalšieho mzdového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri miešaní kmeňa,
Tavenie skloviny na vaňových agregátoch vrátane prípravy a zakladania sklárskeho kmeňa v nepretržitej prevádzke,
Obsluha chladiacej pásovej pece so zreteľom na predpísané teploty a chod ventilátorov,
Vykonávanie prác pri príprave a nakladaní sklárskeho kmeňa, črepov a stanovenie času pre nakládku kmeňa –vrátane údržby taviaceho agregátu, Kontrola priebehu teplotných kriviek v riadiacom systéme v zmysle predpísaných hodnôt, chodu miešadiel, ich ponoru, chodu nakladačky (pristavenie a odstavenie), chladiacich ventilátorov pri chladení vaňového agregátu,
Obsluha a kontrola prietoku chladiacej vody, čistenie a obsluha spalinového filtra.

1.Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
2.Návratné bezúročné pôžičky
3.Príspevok na kultúrne a športové podujatia
4.Príspevok na zdravotnícke pomôcky
5.Príspevok na dovolenky a rekreačné pobyty
6.Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
7.Odmeny darcom krvi pri udelení Jánskeho plakety
8.Nadštandardná zdravotná starostlivosť
9.Profesionálny a vzdelanostný rozvoj
10.Sociálny a rozvojový program spoločnosti
11.Pomoc a podpora v procese adaptácie

Informácie o výberovom konaní

1. 4 zmenná prevádzka
2. Možnosť zabezpečenia ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická a manuálna zručnosť
Preukaz obsluhy plynových zariadení výhodou Preukaz vodiča VZV výhodou

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3055612  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac