Vedúci tímu Zlepšovanie procesov a vývoja

RONA, a.s.

Miesto práce
Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, okres Púchov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi tím zlepšovania procesov

Zodpovedá :
• za fungovanie existujúceho systému projektového riadenia v a.s.
• za pravidelný certifikačný proces Systému manažérstva kvality ISO 9001
• za prípravu podkladov pre externé a interné projekty technického charakteru

Kooperačnè činnosti

• koordinuje prípravu podkladov pre externé projekty technického i netechnického charakteru
• spolupracuje s internými zákazníkmi na vyhodnocovaní informácií technologického charakteru
• spolupracuje pri príprave financovania projektov z externých zdrojov

• Vykonávacie činnosti:
• uskutočňuje rozbor príčin neplnenia cieľov projektového riadenia a navrhuje nápravné opatrenia
• navrhuje nové projekty pre podporu plnenia vykonávacieho a strategického plánu
• rieši alebo organizuje riešenie odborno-technologických problémov a spracováva koncepčné dokumenty
• zdokonaľuje procesno-inžinierske metódy vo firme

- stabilná práca v atraktívnom prostredí
- profesionálny a vzdelanostný rozvoj
- sociálny a rozvojový program spoločnosti
- pomoc a podpora v procese adaptácie
- mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti s projektovým riadením vítané.
Keďže spoločnosť si má právo vybrať vhodných uchádzačov, budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky na kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, komunikačné schopnosti
• samostatnosť, organizačné schopnosti
• dôslednosť, analytické myslenie

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3055261  Dátum zverejnenia: 11.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou