Technik/technička

RONA, a.s.

Miesto práce
Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, okres Púchov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie investičných rozhodnutí (zameranie na riadiace systémy)
- zabezpečovanie investícií od návrhu až po implementáciu ((zameranie na riadiace systémy v rámci investičného celku)
- reporting na úrovni investičného útvaru pre potreby spoločnosti

stabilná práca v atraktívnom prostredí
- profesionálny a vzdelanostný rozvoj
- sociálny a rozvojový program spoločnosti
- pomoc a podpora v procese adaptácie
- ďalšie možnosti odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je veľmi vhodná pre absolventa

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie -elektrotechnikcká fakulta/fakulta priemyselných technológií

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, komunikačné schopnosti, dôslednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám a vysoké pracovné nasadenie

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2991337  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou