Reagujte bez životopisu

Elektrikár silnoprúd elektropríhrevy

RONA, a.s.

Miesto práce
Sklárska 117, Lednické Rovne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 750 EUR/mesiacZverejnená mzda obsahuje všetky príplatky, vrátane pohotovostí, príplatkov za prostredie a odmien, okrem príplatkov za poobednú a nočnú prácu, plus okrem príplatkov za prácu v sobotu, nedeľu, alebo sviatok. V prípade 4 zmennej prevádzky sa brutto mzda navyšuje o tieto príplatky“ . POZOR: ponúkame i Náborový príspevok 600,-EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nový taviaci agregát náplň práce:
I. Zabezpečenie údržby a opráv systému elektrického príhrevu taviacich agregátov, preventívna kontrola elektro zariadení silnoprúd/slaboprúd systému (transformátory, VN/NN rozvody, chladenie, držiaky elektród), odstraňovanie porúch.
II. Preventívna kontrola vodného chladiaceho okruhu, odstraňovanie drobných porúch, údržba, čistenie a opravy prvkov chladiacich okruhov - filtre, výmenníky, nádrže, meracie sondy atď.
III. Preventívna kontrola okruhu chladenia ventilátorovým a stlačeným vzduchom, odstraňovanie drobných porúch.

Bohatý sociálny program:
- okrem základnej zložky mzdy dostáva zamestnanec odmeny a iné finančné benefity
- po úspešnom zapracovaní úprava mzdy
- sociálna výpomoc
- stravovanie, jedlo 0,70Eur
- odmeny darcom krvi
- služby na regeneráciu pracovnej sily
- bezúročné návratné pôžičky
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- individuálny benefitný účet zamestnanca
- príspevok na rekreácie
- rehabilitačné služby a lekár priamo v závode
- možnosť odborného rastu
- skupinový benefit Ochrana zdravia a príjmu zamestnancov
- možnosť ubytovania

Možnosť ubytovania a zaujímavý náborový príspevok. Mzdové podmienky budú individuálne komunikované na pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Elektrotechnik §23 vyhl.508/2009
- neustále sa vzdelávajúci elektrikár
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- logické myslenie
- kolektívna práca
- zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, odborné znalosti, kreativita, precíznosť.
- samostatnosť pri odstraňovaní porúch

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Ševčík
Tel.: +421901906514
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 2870103  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac