Vedúci/a skladov nákupu

RONA, a.s.

Miesto práce
Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, okres Púchov
Termín nástupu
23.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a analyzovanie oddelenia skladového hospodárstva z dôrazom na efektívnosť činností
- riadenie a vyhodnocovanie práce skladníkov a manipulačných robotníkov
- riadenie a kontrola uskladnenia zásob ON
- kontrola spracovania dokladov, evidencie, dokladov
- riadenie a vykonávanie uzávierky skladov
- zostavovanie plánov a kontrola ich plnenia
- riadenie a vykonávanie ročných a mimoriadnych inventúr
- sledovanie pohybu zásob
- dodržiavanie platnej legislatívy a firemných predpisov

stabilná práca v atraktívnom prostredí
- sociálny a rozvojový program spoločnosti
- pomoc a podpora v procese adaptácie
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- morálna bezúhonnosť
- schopnosť samostatného rozhodovania
- samostatnosť a spoľahlivosť
- inovácia a postoj k zmenám

RONA, a.s., patrí medzi najvýznamnejších svetových výrobcov skla pre domácnosti i gastronómiu.
Spoločnosť má viac ako 130 ročnú tradíciu vo výrobe úžitkového skla, dnes spojenú s využitím najmodernejších výrobných technológií a širokého spektra dekoračných techník. Popri produkcii strojovo tvarovaného skla je časť produkcie sklárne orientovaná na ručnú výrobu s uplatnením zručností sklárov, špeciálnych sklárskych techník a výrazných dizajnových prvkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2738581  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou