Obchodník s vidieckymi realitami - Západ

Romantické chalupy, s.r.o.

okres Pezinok, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 - 2000 EUR/mesiac, čisto provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov.

Vypracovanie ponuky na predaj nehnuteľností.

Vykonávanie obhliadok nehnuteľností.

Starostlivosť o klienta.

Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s obchodnými partnermi.

Voľná pracovná doba
Možnosť práce popri zamestnaní
Miesto práce dohodou
Zázemie stabilnej spoločnosti
Príjem zodpovedajúci vynaloženému úsiliu
Práca v zdravom životnom prostredí
Spoznávanie zaujímavých ľudí
Šanca dlhodobého uplatnenia

Informácie o výberovom konaní

Informácie:
- aké máte skúsenosti s aktívnym obchodom ?
- prečo chcete robiť túto prácu ?
- pracovný životopis
zašlite prosím na mail [email protected]
prípadné otázky spresní p. Robert Vach na tel. č. 0903 451 539

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, samostatnosť, vytrvalosť, flexibilita, kreativita, zameranie na výsledky

Ochota cestovať v rámci prideleného regiónu, vlastné motorové vozidlo

Prax v obchodnej činnosti

Kladný vzťah k vidieku a prírode

Naša RK bola založená v roku 2003 a momentálne je jednotkou na realitnom trhu s vidieckymi a rekreačnými nehnuteľnosťami. Sme jedinou realitnou kanceláriou na Slovensku, ktorá je odborníkom na chaty, chalupy, vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, ale aj ranče, hospodárske usadlosti a pozemky. Zjednodušene povedané – ak hľadáte niečo na bývanie na vidieku, rekreáciu alebo agroturistiku, ste u nás správne.

Naši makléri sa vyznačujú výbornou znalosťou regiónu v ktorom pôsobia, nerobí im problém pracovať cez víkendy a navštevovať aj miesta kam vedie len poľná cesta. Sú charakteristickí príjemným vystupovaním a radi sa rozprávajú so všetkými ľudmi.

Ambíciou ROMANTICKÝCH CHALÚP je pokryť kompletne celé Slovensko najširšou ponukou predaja vidieckych domov, chát a chalúp. Samozrejmosťou je aj kompletný kvalitný servis - od zmlúv, pomoci pri vysporiadaní právnych vzťahov, cez hypotéky a poistky, energetické certifikáty, až po úspešné dotiahnutie prevodov nehnuteľností. A hlavne - máme svoju prácu radi a baví nás.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3065841  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 - 2000 EUR/mesiac, čisto provízny systém