Výnimočná práca na vidieku so slušným zárobkom. Máš na ňu? - Obchodník s vidieckymi nehnuteľnosťami - Východ a Stred

Romantické chalupy, s.r.o.

Košický kraj, okres Krupina, okres Zvolen, okres Čadca, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 - 2000 EUR/mesiac, čisto provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových vidieckych a rekreačných nehnuteľností
Vykonávanie obhliadok nehnuteľností s cieľom predať
Spolupráca pri administratíve spojenej s predajom
Spolupráca pri propagácii nehnuteľností
Komunikácia s kolegami a obchodnými partnermi

Voľná pracovná doba
Miesto práce dohodou
Zázemie stabilnej spoločnosti
Príjem zodpovedajúci vynaloženému úsiliu
Práca v zdravom životnom prostredí
Spoznávanie zaujímavých ľudí
Šanca dlhodobého uplatnenia

Informácie o výberovom konaní

Informácie:
- aké máte skúsenosti s aktívnym obchodom ?
- prečo chcete robiť túto prácu ?
- pracovný životopis
zašlite prosím na mail [email protected]
prípadné otázky spresní p. Furdík na tel. č. 0905 307 610

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, vytrvalosť, spoľahlivosť, zameranie na výsledky
Ochota cestovať v rámci prideleného regiónu
Vlastné motorové vozidlo
Prax v obchodnej činnosti
Kladný vzťah k vidieku a prírode

Naša RK bola založená v roku 2003 a momentálne je jednotkou na realitnom trhu s vidieckymi a rekreačnými nehnuteľnosťami. Sme jedinou realitnou kanceláriou na Slovensku, ktorá je odborníkom na chaty, chalupy, vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, ale aj ranče, hospodárske usadlosti a pozemky. Zjednodušene povedané – ak hľadáte niečo na bývanie na vidieku, rekreáciu alebo agroturistiku, ste u nás správne.

Naši makléri sa vyznačujú výbornou znalosťou regiónu v ktorom pôsobia, nerobí im problém pracovať cez víkendy a navštevovať aj miesta kam vedie len poľná cesta. Sú charakteristickí príjemným vystupovaním a radi sa rozprávajú so všetkými ľudmi.

Ambíciou ROMANTICKÝCH CHALÚP je pokryť kompletne celé Slovensko najširšou ponukou predaja vidieckych domov, chát a chalúp. Samozrejmosťou je aj kompletný kvalitný servis - od zmlúv, pomoci pri vysporiadaní právnych vzťahov, cez hypotéky a poistky, energetické certifikáty, až po úspešné dotiahnutie prevodov nehnuteľností. A hlavne - máme svoju prácu radi a baví nás.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2650930  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 - 2000 EUR/mesiac, čisto provízny systém