Výživový špecialista - Sveta zdravia, Liptovský Mikuláš

Roman Kokavec Bell

Štúrová ul.1 ( OD Dargov) 040 01 Košice, Garbiarská 605 Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s klientom. Na základe špeciálnej diagnostiky a jej výsledkov, zostavovanie výživového plánu a jedálneho lístka klientovi tak , aby to viedlo k optimálnemu zdraviu a ideálnej telesnej hmotnosti klienta, pod dohľadom lekárskej rady. Pravidelná starostlivosť o klienta , formou pravidelných kontrol, poradenstvo v oblasti výživy a podpora.
Výživový špecialista nevyhľadáva klientov.

školenia v oblasti vyživy a redukcie váhy
najnovšie informácie z tejto oblasti
príjemné prostredie
spolupráca s lekárskou radou
práca na pobočke

V prípade záujmu pošlite prosím štrukturovaný životopis na adresu:
m.kokavcova69@gmail.com
Zaslaním životopisu, dávate spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania, podľa zákona č.428/2002 Z.z na dobu jedného mesiaca. Oslovení budú len úspešní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výživa ľudí, diétna sestra, verejné zdravotníctvo,výživový špecialista, nutričný poradca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s kladným postojom k zdravému životnému štýlu.
Uprednostňujeme komunikatívnych a samostatne mysliacich ľudí s ochotou vzdelávať sa v oblasti zdravotného štýlu. Na pozíciu výživového špecialistu uvítame ľudí so vzdelaním v oblasti zdravotníctva či biológie, výživového poradenstva.

M.R.M s.r.o. spoločnosť má franchising so spoločnosťou WELL IN s.r.o. ktorá je prevádzkovateľom pobočiek Svet-zdravia.sk . zaoberajúcim sa trvalou redukciou hmotnosti. Informácie o nás nájdete na www:svet-zdravia.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M.R.M s.r.o.
Medze 515/24
031 05 Liptovský Mikuláš
ID: 1957588   Dátum zverejnenia: 24.2.2016