Automechanik, Autoelektrikár

Roland Szabó-RS AUTO s.r.o

Harmónia 3316, 900 01 Modra, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v autoservise na pozíciu automechanik/ autoelektrikár. Pneuservis, údržba a servis osobných motorových vozidiel, prívesných vozíkov, montáž ťažných zariadení a autodoplnkov. Vykonávanie práce podľa pokynov a potrieb.

Zabezpečenie odborných školení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš autoservis vám ponúka komplexný záručný aj pozáručný servis osobných vozidiel, údržbu automobilov, pneuservis, autosklo, klampiarske a lakýrnické práce, montáž autodoplnkov a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2281308  Dátum zverejnenia: 8.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou