Obchodní referent

ROKUS ENERGY s.r.o.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zastupování společnosti ve výběrových řízeních
- pravidelná komunikace a stálé budování vztahů se zákazníky
- práce s informačním systémem
- monitorování a hodnocení situace na trhu
- pravidelný reporting a účast na poradách
- administrativní činnost související s výkonem funkce obchodního referenta
- zodpovědnost za region: Pardubický, Královehradecký a Středočeský

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- široká škála zaměstnaneckých bonusů a výhod
- 5 týdnů dovolené
- možnost osobního a profesního růstu
- služební automobil i k soukromému užívání
- mobilní telefon
- notebook
- motivující finanční ohodnocení (fixní plat 10 000 + provize z prodeje) a firemní benefity
- nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě zájmu nebo podrobnější info zašlete váš životopis na uvedený email, a nebo kontaktujte na níže uvedené telefoní číslo asistentku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

A, B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s prodejem služeb výhodou né podmínkou.
- základní znalost práce na PC
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- ŘP sk.B, výhodou ( ne podmínkou )
- ochota se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- zodpovědný přístup k práci
- cílevědomost a vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká moderní společnost zabývající se obchodem.
Vybraným kandidátům nabízíme dlouhodobou spolupráci, fixní mzdu a nadprůměrný výdělek již při nástupu a odstartování profesní kariéry.
Jsme společnost která se nezabývá d2d prodejem nýbrž se stará o svou klientelu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1703727  Dátum zverejnenia: 31.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 30000 Kč/měsíc