Realitný maklér

ROK REAL, s.r.o.

Miesto práce
Námestie slobody 3, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívne vyhľadávanie nehnuteľností za účelom sprostredkovania
predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností,

-vykonávanie obhliadok nehnuteľností,

-fotodokumentácia, prezentovanie nehnuteľností,

-spravovanie a aktualizácia nehnuteľností,

-zadávanie ponúk do databázy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- znalosť práce s PC

- vlastné auto,

- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,

- obchodné zručnosti.

Jednoducho, hľadáme aktívnych ľudí s veľkou chuťou pracovať.

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] na základe čoho budete pozvaní na pohovor.

Realitná kancelária ROK REAL s.r.o., Vám ponúka seriózny a profesionálny prístup, pri sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Bezplatné právne poradenstvo, právny servis. Ak chcete bezstarostne predať, kúpiť, alebo prenajať svoju nehnuteľnosť,oslovte nás a my určite splníme Vašu predstavu o Vašom bývaní.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2424769  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou