Zdravotná sestra do novej agentúry v Bratislave

Rodlauer k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nadpriemerný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zakladáme novú agentúru pre sprostredkovanie 24 hodinovej opatrovateľskej starostlivosti do Rakúska, Nemecka a Švajčiarska a preto hľadame pre manažment kvality, organizaciu a administratívne činnosti zdravotnu sestru s vysokoškolským vzdelaním.

Praca sa sklada z spolupraci pri náboru zákazníkov aj opatrovateliek, školenia opatrovateliek, kontrola kvality u zahraničných zákazníkov, administratívna činnosť, príležitostná starostlivosť o vedúciho podniku.

Ponúkame Vám profesionálne pracovné prostredie, príjemný kolektív, atraktívne finančné ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

Rodlauer Consulting GmbH
Hertha Firnberg Straße 10/4-1-2
1100 Wien

Moskovská 13
811 08 Bratislava

Web: www.rodlauer.com
Email: [email protected]
Telefon: +43 1 29 84 400

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Znalosť nemeckého jazyka na veľmi dobrej úrovni. Ukončené vyššie odborné vzdelanie, diplomové alebo bakalárske, vodičský preukaz, znalosť Microsoft Office.

Ak ste prejavili záujem o pracovnú pozíciu tak nám pošlite nasledovné dokumenty :

-životopis v NJ
-motivačný list v NJ
-naskenovaný diplom
-fotografia

Naša firma sa zaoberá s podnikovým poradenstvom v oblasti bezbarierovej dostupnosti a potrieb ľudí so zdravotným postihnutím a zníženou schopnosťou pohybu a orientácie. Ďalšou oblasťou činnosti je sprostredkovanie 24 hodinovej opatrovateľskej starostlivosti do Rakúska, Nemecka a Švajčiarska.
ID: 2255305  Dátum zverejnenia: 21.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadpriemerný plat