Asistent daňového poradcu (ž/m)

Rödl & Partner k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce súvisiace s výkonom daňového poradenstva
- príprava daňových priznaní (DPPO, DPFO, DPH a iné),
- vypracovanie stanovísk za účelom optimalizácie daňovej povinnosti klienta pod dohľadom daňového poradcu,
- zastupovanie klientov pri daňových kontrolách,
- komunikácia s klientmi,
- komunikácia s daňovým úradom,
- zastupovanie v daňovom konaní

- výhodné platové podmienky,
- možnosť odborného vzdelávania a ďalšieho rozvoja,
- spolupráca s inými oddeleniami (účtovníctvo, audit, právo),
- príležitosť pracovať vo významnej medzinárodnej spoločnosti,

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite Váš životopis s označením "asistent danoveho poradcu“ na e-mailovú adresu angelika.gal@roedl.sk

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete podľa zákona č. 122/2013 Z.z. spoločnosti Rödl & Partner súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely vyššie uvedeného výberového konania.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru,
- prax v odbore výhodou,
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
- skúsený používateľ balíka MS Office,
- dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
- vodičský preukaz skupiny B,
- bezúhonnosť

Spoločnosť Rödl & Partner je prostredníctvom 106 vlastných pobočiek zastúpená v 49 krajinách sveta. Medzinárodná spoločnosť poskytujúca poradenstvo v oblasti práva, daní, auditu a podnikového poradenstva, vďačí za svoj dynamický rast okolo 4200 podnikateľsky rozmýšľajúcim partnerom a zamestnancom.

Na Slovensku je spoločnosť Rödl & Partner zastúpená od roku 1993. V súčasnosti v nej pôsobí viac ako 60 vysoko kvalifikovaných poradcov.

Adresa spoločnosti

Rödl & Partner Advokáti, s. r. o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1755127   Dátum zverejnenia: 28.11.2016