Jednatel/-ka pro společnost v Albánii

Rödl & Partner Consulting

Místo práce
Zahraničí - ostatní
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho mandanta,
mezinárodní výrobní podnik s mateřskou společností v Německu, obsazujeme pozici:

Požadavky:
- ukončené vzdělání technického směru
- víceleté zkušenosti s vedením ve funkci vedoucího závodu nebo vedoucího výroby a praktické zkušenosti v daném oboru
- fundované znalosti moderních výrobních metod v automobilovém průmyslu a v automobilovém dodavatelském průmyslu
- znalosti podnikového hospodářství
- znalosti normy ISO-TS 16949
- velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
- dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost
- rozhodnost, průbojnost, loajalita, flexibilita

Popis činností:
- zodpovědnost za chod výrobního závodu v Albánii včetně odpovědnosti za hospodářské výsledky
- personální management
- disciplinární řízení výrobních odvětví
- zajištění spolehlivosti a kvality dodávek
- plánování investic a rozpočtů, řízení nákladů
- optimalizace organizace v rámci jednotlivých oddělení
- zákonné zastupování společnosti navenek vůči třetím osobám a zákonné vedení účetní evidence

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:
- motivující platové ohodnocení
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- zodpovědnost za chod celého závodu

Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem, vysvědčeními, jinými doklady o vzdělání a referencemi zasílejte v českém a německém (anglickém) jazyce na adresu:
Rödl & Partner Consulting, s.r.o., k rukám Aleny Spilkové