Sociálny pracovník

Rodinný detský domov n.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Od 1 064,5 EUR/mesiacOdmeňovanému podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme patrí tarifný plat v sume platovej tarify s prihliadnutím na platový stupeň podľa počtu odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň vyplývajúca zo zákona č. 305/2005 Z.z. Zákon o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele.

Sociálny pracovník vykonáva opatrenia sociálnoprávnej ochrany detí v centre pre deti a rodiny so zameraním na sanáciu rodiny. Bližšie informácie ohľadne pracovnej náplne na osobnom pohovore.

Jedná sa o projektovú pozíciu, NP Rozvoj výkonu opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately II.

Trvanie projektu: do 30.11.2026

Po doručení žiadostí o zamestnanie zamestnávateľ vyberie vhodných kandidátov na obsadenie pracovnej pozície, výberové konanie bude následne pokračovať osobným pohovorom, na ktorý pozve vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

  • bezúhonnosť
  • záujem o prácu s rodinou
  • psychologická spôsobilosť na prácu s deťmi
  • VŠ II stupňa, odbor sociálna práca podmienkou
  • VP typ B
  • prax v sociálnej oblasti vítaná
  • organizačné schopnosti, administratívne zručnosti
  • empatia, proaktivita, schopnosť zvládať záťažové situácie
  • ochota pracovať v kancelárii aj v teréne

Hlavnou činnosťou Rodinného detského domova n.o. je výkon opatrení sociálnoprávnej ochrany detí v centre pre deti a rodiny, umiestnených v zariadení na základe rozhodnutia súdu, a to pobytovou formou v profesionálnych náhradných rodinách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4818581  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 064,5 EUR/mesiac